FITNESS CVIKY doma - cvičenie doma je vhodná alternatíva k cvičeniu vo Fitness centre

             Cviky na brucho, na chrbát, na nohy a ruky.

Návšteva fitness centier - fitness cviky vykonávané v špecializovaných zariadeniach sú dobrou voľbou ale nie pre každého. Cvičenie doma je pre mnohých vhodnejšou alternatívou. Nie je vhodné sa však do cvičenia doma vrhnúť len tak neuvážene a bez rozmyslu.

Potrebujete k tomu potrebné informácie, vhodné podmienky a dostatok kvalitných komponentov, ktoré môžete KÚPIŤ TU :

-- Komponenty pre FITNESS SPORT z Fitness eSHOP --

za výhodné ceny a vo vysokej kvalite.

Ak nebudete mať vhodné informácie, podmienky a komponenty, výsledný efekt cvičenia sa nemusí dostaviť a skôr či neskôr cvičenie absolútne zavrhnete.

CVIKY na doma a CVIČENIE DOMA znamená, že svoj voľný čas budete môcť tráviť prospešnou fyzickou aktivitou, ktorá Vás bude napĺňať uspokojením a bude Vám prinášať aj očakávané výsledky.


Najlepšie spôsoby cvičenia doma:

 

1. CVIKY na ruky a hruď - Cvičenie s činkami - Keď sa hovorí fitness a s ním úzko súvisiace posilňovanie, tak určite každému z Vás prídu na um ako prvé činky. Na cvičenie doma sú veľmi odporúčané. Cvičenie s činkami je odporúčané na posilňovanie svalov rúk a prsných svalov hrude. Vo svete fitness sa stretávame s dvomi druhmi činiek. Poznáme veľké činky vo FITNESS centrách, na ktoré je možné zavesiť ťažšie závažie podľa vášho výberu. Vďaka svojim väčším rozmerom si vyžadujú aj zavesenie na praktický stojan, ktorí zaberie veľa úžitkovej plochy. Ďalej rozlišujeme klasické jednoručky. Odlišujú sa od činiek v prvom rade tým, že je na ne možné naložiť závažie s nižšou hmotnosťou. Ide vlastne o činky menších rozmerov. Vďaka svojim praktickým rozmerom sú veľmi jednoducho uskladniteľné aj doma.

 

- KÚPIŤ -

ČINKY

vo 

-- FITNESS  eSHOP --

 

2. CVIKY na nohy, na posilňovanie a fyzickú kondíciu - Cvičenie pomocou bežeckého pásu - Bežecký pás je veľmi obľúbený trenažér na behanie alebo chôdzu určenú na zlepšenie fyzickej kondície. Bežiaci pás je využívaný medzi aktívnymi športovcami, takisto aj medzi rekreačnými bežcami ako náhrada behu v zime a pri zlom počasí. Behanie na bežeckom trenažéry má vplyv na fyzickú kondíciu a pomáha pri chudnutí, spaľuje tuky a posilňuje činnosť pľúc a srdca.

 

- KÚPIŤ -

BEŽECKÝ PÁS

vo

 -- FITNESS  eSHOP -- 

 

3. CVIKY na chudnutie a nohy -  Cvičenie  s cyklotrenažérom - Cyklotrenažér  je v podstate simulátor normálneho bicykla, ktorý nám môže efektívne nahradiť intenzívny tréning na bicykli a dáva možnosť nastaviť presne a veľmi vysoké zaťaženie. Cyklotrenažér je určený pre všetkých, ktorí si chcú zvyšovať či udržovať svoju fyzickú kondíciu. Pre tých, ktorí sa neustále zameriavajú na kondičný tréning, aerobné spaľovanie tuku a chudnutie a tiež pre intenzívnu prípravu profesionálneho či vrcholového športovca.

 

- KÚPIŤ -

CYKLOTRENAŽÉR

vo

-- FITNESS  eSHOP --

 

4. CVIKY na nohy - Cvičenie na rotopede - Rotoped patrí medzi najobľúbenejšie domáce fitness nástroje na cvičenie. Pravidelné cvičenie na rotopede formuje postavu, zlepšuje fyzickú kondíciu a pomáha schudnúť. Nie je potrebné chodiť do posilňovne alebo fitcentra, na rotopede môžete bicyklovať doma vo svojom pohodlí. Na rotopede precvičíte predovšetkým stehenné, sedacie a lýtkové svalstvo nôh.

 

- KÚPIŤ -

ROTOPED

vo

-- FITNESS  eSHOP --

 

5. Pilates cviky- cviky na chrbát, na brucho - Pilates cviky je jeden z najlepších cvičebných programov zameraný na udržanie fyzickej kondície, zlepšenie pohybového systému, ako aj zlepšenie koordinácie pohybov a správneho postoja. Pilates cvičenie posilní Vaše telo a prispeje k zvýšeniu sebadôvery.

Cvičebný systém Pilates je predovšetkým zameraný na vytvarovanie a spevnenie partií trupu, ale aj na natiahnutie a posilnenie hlbokých svalových skupín tela. Ide o pohybovú metódu, ktorá rozvíja schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, čo má za následok kvalitnejšie precítenie práce jednotlivých svalových skupín. Cvičenie Pilates kladie veľký dôraz na správne dýchanie – Pilatesovské dýchanie.

 

- KÚPIŤ -

Pomôcky na PILATES cviky

vo

-- FITNESS  eShop --