POSILŇOVACIE stroje na doma

 

Posilňovacie stroje na brucho a na nohy - na posilovanie možete nájsť nielen v špecializovaných zariadeniach učených na Fitness cvičenie akými sú profesionálne FITNESS centrá, ale stále častejšie aj v súkromí domova ľudí, ktorí preferujú fitness cvičenie doma.

Posilňovacie stroje, veže a lavice a ich kúpa sú stále viac a viac v centre záujmu jednotlivcov, ktorí preferujú posilovanie a pravidelnú starostlivost o svoje fyzické telo a jeho kondíciu formou cvičenia doma.

 

1. Posilňovacie veže na posilovanie

Posilňovacia veža je komplexný multifunkčný stroj, na ktorom precvičíte veľkú časť svalových partií. Posilňovacie veže môžeme rozdeliť do dvoch veľkých skupín a to:

Každá z variant má svoju výhodu aj nevýhodu a pred kúpou ich je nutné zvážiť. Posilňovacie veže vybavené tehličkami majú jednoduchú obsluhu a šetria priestor. Kotúčové je nutné pri zmene váhy naložiť patričnými kotúčmi, ktoré je nutné zakúpiť zvlášť a skladovať ich mimo samotnú vežu. Ponúkajú však naloženie vyššej záťaže prípadne určenie špecifickej váhy, ktorá sa nedá navoliť na veži s tehličkami.

 

- KÚPIŤ -

POSILŇOVACIU VEŽU

vo 

-- FITNESS  eSHOP --

 

2. Posilňovacie lavice

Posilňovacie lavice sú potrebné na vykonávanie cvikov s jednoručnými činkami, olympijskými činkami alebo aj ako pomôcka pri cvičení s rôznymi doplnkami ako sú expandery , záťažové pásy. Niektoré posilňovacie lavice majú pevnú konštrukciu, iné sú nastaviteľné. Z hľadiska účelu ich rozdeľujeme na jednoúčelové alebo multifunkčné.Z pohľadu precvičovaných svalových partií ich poznáme ako bench lavice, hyperextenzie, lavice na brucho a chrbát, leg press, šikmé a polohovateľné, inverzné, scottove lavice a multipressy.
Konštrukcie sú vyrobené z kvalitnej ocele a ako materiál na poťahy sa používa syntetická alebo pravá kož

 

- KÚPIŤ -

POSILŇOVACIU LAVICU

vo 

-- FITNESS  eSHOP --